klhlh
دیدار هیئت رئیسه اداره عقیدتی سیاسی ستاد ارتش با بازنشستگان این ستاد در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری و فرماندهی معزز کل قوا به منظور تکریم و ارتقای روحیه بازنشستگان محترم، حجت الاسلام سید علی فقیه رئیس اداره عقیدتی سیاسی ستاد ارتش به همراه جانشین، معاون نیروی انسانی و جمعی از کارکنان این اداره با خانواده های بازنشستگان ستاد آجا دیدار نمودند .
در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری و فرماندهی معزز کل قوا به منظور تکریم و ارتقای روحیه بازنشستگان محترم، حجت الاسلام سید علی فقیه رئیس اداره عقیدتی سیاسی ستاد ارتش به همراه جانشین، معاون نیروی انسانی و جمعی از کارکنان این اداره با خانواده های بازنشستگان ستاد آجا دیدار نمودند .
در این دیدار که با هدف ارتقای روحیه و تکریم از پیشکسوتان و بازنشستگان محترم صورت گرفت حجت الاسلام فقیه طی سخنانی گفت: بررسی و تعمق در فرهنگ غنی ایران زمین و آموزه‌های دینی ما بیانگر این واقعیت مهم است که تکریم و حفظ حرمت پیشکسوتان همواره بعنوان یک ارزش مورد تأکید قرار گرفته است.
وی با بیان اینکه موفقیت نظام جمهوری اسلامی ایران مرهون اعتقادات و مقاومت بازنشستگان است، تصریح کرد: ما وارثان آثار ارزشمند شما هستیم و هرکار خیری که در ارتش انجام پذیرد شما نیز در ثواب آن شریک می باشید و مقاومت، تعهد، خلوص و پاکی شما عزیزان موجب امنیت و آرامش کشور می شود.
وی افزود: بازنشستگی بعنوان فصلی دیگر از زندگی همه شاغلین همواره مورد توجه بوده و پرداختن به موضوع بازنشستگی و بررسی و یافتن راه حل‌های مناسب برای حل مشکلات آنان درواقع به نوعی تکریم این بزرگواران در خانواده و اجتماع و ترسیم چشم اندازی روشن، امیدوارکننده و عزت‌مندانه برای جامعه شاغلین خواهد بود.
این گزارش حاکیست: در این دیدار از خانواده های بازنشسته آرمندی، همدانی ونقاش تجلیل شد.
 
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر