اخبار برگزیده
 

فرمانده ارشد آجا در خراسان‌جنوبی گفت: آمریکا به دنبال سوریه نیست، بلکه جهان اسلام و قرآن را در نوک پیکان قرار داده است.
به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ دوم قوام یوسفی در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی که بمناسبت روز ارتش برگزار شد گفت: قرآن، اسلام، ولایت، امنیت و داشتن مردمی بصیر و ولایی از نعمت هایی است که نصیب مردم ایران شده و باید شکر گذار باشیم.
وی افزود: ارتش جمهوری اسلامی ایران به ویژه یگان‌های تابعه ارتش در خراسان‌جنوبی بر اساس تدابیر سلسله مراتب ولایتمدار، در تمام اعمال و رفتار خود دو مسئله را به عنوان راهبرد خدمت مد نظر دارند.
فرمانده ارشد آجا در خراسان‌جنوبی اضافه‌کرد: در مسئله نخست، دیدگاه و حرکت ما بر بحث حفظ استقلال و تمامیت ارضی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
امیر یوسفی افزود: سربازان ارتش جمهوری اسلامی ایران بر این باور هستند که برای حفظ این نظام و حفاظت از تمامیت ارضی جمهوری اسلامی ایران با ملت شریف و فرمانده کل قوا بیعت دارند و تا آخرین نفس از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند.
وی  تصریح کرد: در وضعیت کنونی دنیا، استکبار جهانی و در رأس آن‌ها آمریکا به همراه کشورهای غربی و برخی از کشورهای منطقه در اتاق های فکرشان علیه جهان اسلام و قرآن فتنه می کنند.
فرمانده ارشد آجا در خراسان‌جنوبی خاطرنشان کرد: بنابراین یکی از راهبردهای اصلی ارتش جمهوری اسلامی ایران این است که اعمال، رفتار و گفتار خود را بر مبنای استکبار ستیزی مطرح   کنند.
 

 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
نسخه قابل چاپ