اخبار برگزیده
 

 فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۱۶ زرهی قزوین گفت: اقتدار و صلابت ارتش و نیروهای مسلح مرهون امام راحل است و امروز نیز با اقتدار کامل، آماده جانفشانی وصیانت از مرزهاو کیان کشور هستیم.
به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ دوم حمزه بیدادی گفت: ۲۹ فروردین یادآور پیوند عمیق و ناگسستنی امام و ارتش و نظام است و این نامگذاری تحول عمیقی در نیروهای مسلح و ارتش ایجاد کرد.
وی افزود: ارتش و نیروهای مسلح امروز در منطقه و جهان از جایگاه ویژه ای برخوردارند و برای اعتلای کلمه «لا اله الله» ثابت قدم به پیش می روند.
امیر بیدادی یادآورشد: با نامگذاری روز ارتش، تعهدی در میان نیروهای مسلح ایجاد شد تا ضمن اتکا به توانمندی نیروهای ارزشی و متعهد بتوانند موجودیت خود را در عرصه های مختلف از جمله جنگ و انقلاب بخوبی نشان دهند.
وی اضافه کرد: در شرایطی که برخی ایده انحلال ارتش را در ابتدای انقلاب مطرح کردند، بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران با نگاه ژرف و دوراندیشانه ضمن حفظ ارتش زمینه دفاع از انقلاب را مهیا کردند و امروز اهمیت این نگاه کاملا محسوس است.
امیر بیدادی یادآورشد: تاریخ انقلاب اسلامی گواه آن است که ارتش در همه سالها به رسالت خود بخوبی عمل کرده و امروز هم با اقتدار آماده دفاع از مرزها و کیان جمهوری اسلامی است.
فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۱۶ زرهی قزوین تصریح کرد:  امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران با اتکا به دانش، تجربه و تخصص جوانان و فرماندهان خود توانسته در میان ارتش های جهان جایگاه خود را پیدا کند و آماده همه گونه جانفشانی با دستور فرمانده کل قواست.
امیر بیدادی تصریح کرد:امروز تغییر ساختار یگانها و هجومی شدن آنها در نیروی زمینی ارتش در دستور کار است و با راه اندازی تیم های واکنش سریع از سلاح های نوین برخوردار شده تا به کفایت رزمی ۱۰۰ درصدی برسد.
فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۱۶ زرهی قزوین بیان کرد: ارتقاء آمادگی رزمی یگانها، اجرای اهداف ۲۴ گانه نزاجا، ارتقاء معیشت و نهادینه کردن صنعت قطعه سازی و بازسازی تانک ها و نفربرها و بهینه سازی سلاح ها از دیگر اولویتهای ما در مسیر آینده است.
 

 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
نسخه قابل چاپ