اخبار برگزیده
 

فرمانده پایگاه هوایی شهید دوران گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران امروز در اوج قدرت رزمی و علمی قرار دارد و همواره آماده جانفشانی و دفاع از انقلاب است.

به گزارش روابط عمومی ارتش ، امیر سرتیپ دوم منصور محمدی بعد از ظهر دوشنبه در صحن علنی شورای شهر شیراز بیان داشت: پیوند ارتش و مردم باعث سرعت بخشیدن به پیروزی انقلاب شد و پس از پیروزی انقلاب نیز ارتش در موضوعات مختلف ورود و شکست های مختلفی را به دشمنان انقلاب وارد کردند.

وی تصریح کرد: با این پیوند ارتش توانست نقش خود را در تمامی عرصه ها ایفا کند و در سال ۵۹ بود که حمله عراق به همراه بیش از ۴۰ کشور آغاز شد و ارتش نقش نمایان و موثر خود را با تقدیم شهدا و اسرای بسیاری نشان داد و سرافراز از ۸ سال دفاع مقدس خارج شد.

امیر محمدی یادآور شد: بخش عظیمی از اقتدار امروز جمهوری اسلامی را حاصل تلاش های ارتش دانست و گفت: با خروج مستشاران آمریکایی که بعد از پیروزی انقلاب رخ داد بخش پشتیبانی ارتش جمهوری اسلامی ایران زمین گیر شد لیکن خوشبختانه در حال حاضر تمام نیروهای ارتش بدون اتکا به نیروهای خارجی تنها متکی به نیروی انسانی و دانش داخلی هستند و ما هر روز شاهد اقتدار کشور در منطقه هستیم.

وی افزود: امروز ارتش با علوم روز و کوله باری از تجربه در سطح اول توانایی نظامی و علمی قرار دارد.

فرمانده پایگاه هوایی شهید دوران در پایان گفت: دشمنان انقلاب به دنبال انحلال ارتش بودند که امام(ره) با درایت ورود و مقابل انحلال ارتش ایستاد و ۲۹ فروردین را به نام ارتش نام گذاری کردند.

 

 

 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
نسخه قابل چاپ