فراخوان نخستین همایش تعالی معنوی کارکنان نیروهای مسلح


مهلت ارسال مقالات به دبیرخانه همایش تا 15 بهمن ماه 1392 تمدید شد
ضوابط تدوین و پذیرش مقالات:

1. مقالات روی کاغذ  A4(با حاشیه از بالا سه و نیم و پایین چهار و نیم و راست و چپ چهار سانتی متر) و حداکثر تا 20 صفحه ( حدودا 12500 کلمه) و با قلم

 B-LOTUS  اندازه 14 و در متن انگلیسی با قلم Times New Roman  در محیط Word 2003  تایپ گردد.

2. مقالات حاوی 4 بخش اصلی: مقدمه، روش تحقیق، یافته ها و نتیجه گیری باشد.

3. مقاله ارسال شده نباید قبلا در هیچ نشریه داخلی یا خارجی چاپ شده باشد. کمیته علمی همایش انتظار دارد نویسندگان محترم تا هنگامی که جواب پذیرش از همایش نرسیده است، مقاله خود را به مجله دیگری برای چاپ ارسال نفرمایند.

4. در صفحه شناسنامه باید عنوان مقاله، نام و نام خانوادگی نویسنده ( نویسندگان)، درجه علمی، نشانی دقیق ( تلفن، دورنگار و رایانامه ) و تاریخ ارسال درج شود.

5. خلاصه مقاله ( حداکثر در 200 کلمه ) تهیه شود. درصورتی که در این بخش از نماد یا کلمات اختصاری لاتین استفاده می کنید باید در متن مقاله  آن را معرفی نمایید. از ارجاع به منابع در بخش چکیده نیز پرهیز شود.

6. حداکثر 4 یا 5 واژه کلیدی مرتبط با مقاله را به ترتیب الفبا به طوری که با ویرگول از هم جدا شده باشند ذکر شوند.

7. مقاله باید در حوزه ادبیات، متضمن تعاریف علمی، آخرین نظریه ها و مباحث علمی مرتبط با موضوع مقاله، دیدگاه های صاحب نظران برجسته و پیشینه تحقیق باشد.

8. فهرست منابع و مآخذ و ارجاعات باید به شیوه درون متنی ((APA تنظیم شده باشد. به گونه ای که ابتدا نام مولف یا مولفان، سال انتشار و صفحه ذکر شود. شایان ذکر است که ارجاع به کارهای چاپ شده به همان زبان اصلی ( فارسی یا انگلیسی ) باشد.

9. در پایان مقاله، منابع مورد استفاده در متن مقاله، به ترتیب الفبایی نام خانوادگی نویسنده، به شرح زیر آورده شود :

نام خانوادگی مولف، نام مولف، (سال چاپ)، عنوان کتاب، محل انتشار، ناشر، نوبت چاپ.

 


دریافت مقالات و مطالب علاقه مندان به شرکت در همایش تعالی معنوی کارکنان نیروهای مسلح
کلیه علاقه مندان به شرکت در همایش تعالی معنوی کارکنان نیروهای مسلح می توانند مقالات منتخب خود را از طریق پست الکترونیکی hamayesh.taali@chmail.ir و نیز چکیده مقاله را با درج در این بخش؛ به دبیرخانه همایش ارسال نمایند. لطفا قبل از درج مقاله و یا چکیده آن، مشخصات خود از قبیل نام، نشان، شماره تلفن ثابت و همراه را در بالای متن وارد نموده و از ارسال مجدد آن خودداری فرمایید.
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 خانه | بازگشت |
Guest (Ajguest)


Powered By Sigma ITID.