يكشنبه 8 آذر 1394  
اخبــار برگـزیده
با حضور فرمانده نيروي دريايي ارتش؛
بازي رايانه اي «مبارزه در خليج عدن» ارتش رونمايي شد


طي مراسمي با حضور امير دريادارحبيب الله سياري، فرمانده نيروي دريايي ارتش و حجت الاسلام والمسلمين سيدمحمدعلي آل هاشم، رئيس سازمان عقيدتي سياسي ارتش از بازي رايانه اي «مبارزه در خليج عدن» در تالار غدير اين سازمان رونمايي شد.

به گزارش روابط عمومي ارتش جمهوري اسلامي ايران، حجت الاسلام والمسلمين سيدمحمد رضا واحدي، معاون فرهنگي و روابط عمومي ارتش با ارائه گزارشي از روند توليد اين بازي گفت: ارتش در عرصه ي جنگ نرم و دفاع سايبري فعاليت هاي گسترده اي انجام داده است و امروز در زمينه بازي هاي رايانه اي هم پيشگامي موثر خود را با توليد اين بازي جذاب، زيبا و با كيفيت به اثبات رسانده است.

معاون فرهنگي و روابط عمومي ارتش با اشاره به نمونه برداري واقعي از پايگاه ها و تجهيزات جنگي در روند ساخت اين بازي، تصريح كرد: اين حركت اولين گام ما در زمينه توليد بازي رايانه اي است كه كاري قابل رقابت با مشابه هاي خارجي بوده و در جهت نشان دادن اقتدار ارتش در دفاع از منافع جمهوري اسلامي در عرصه آبهاي آزاد به منصه ي ظهور رسيده است.

همچنين امير دريادار حبيب الله سياري، فرمانده نيروي دريايي ارتش نيز در اين مراسم گفت: جنگ نرم، بحث امروز دنياست و برخلاف جنگ سخت و فيزيكي، بدون كمترين هزينه و سرو صدا بيشترين تاثير را بر جاي مي گذارد كه يكي از ابزارهاي آن بازيهاي رايانه اي است كه مستقيما بر فكر جوانان تاثير مي گذارد. بنابر اين بايد خيلي مراقب باشيم.

سياري ادامه داد: دفاع از منافع جمهوري اسلامي ايران در عرصه ي آب هاي آزاد در اين بازي به نمايش گذاشته شده و اميدواريم با اين حركت ارزشمند همه بدانند نيروي دريايي ارتش در تامين امنيت خطوط مواصلاتي دريايي كشورمان چه رشادتهايي را از خود خلق كرده است.

فرمانده نيروي دريايي ارتش در پايان ضمن تشكر از همه ي دست اندر كاران ساخت اين بازي گفت: اميدواريم اين حركت آنقدر ادامه پيدا كند تا جوانان ما در بازار فقط به دنبال بازيهاي ايراني باشند.

گفتني است در پايان اين مراسم لوح تقديري از سوي رئيس سازمان عقيدتي سياسي ارتش به امير دريادار سياري و حجت الاسلام واحدي اهدا شد. همچنين از ديگر دست اندركاران ساخت بازي رايانه اي «مبارزه در خليج عدن» تقدير به عمل آمد.
گزارش تصويري مربوطه


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر

نسخه قابل چاپ

تعداد بازديد زيرپورتال
اين زيرپورتال امروز
تعداد بازديد اين صفحه: 634
خانه | بازگشت |
Guest (Ajguest)


Powered By Sigma ITID.