جمعه 29 تير 1397  
تربیت درجه داران مومن و متخصص ماموریت اصلی ما است
انس با قرآن تضمین کننده آینده ای درخشان است
روش های آموزش نظامی در ارتش برابر با تهدیدات تغییر کرده است
در صورت انحلال ارتش کشور تجزیه می شد
ارتش ، ولایتمداری را با خودکفایی نشان داد
 «با حمایت های نیروی زمینی سهمیه المپیک 2020 را کسب خواهم کرد»
  • 1395/10/25 شنبه گفتگو با قهرمان پله نوردی جهان «با حمایت های نیروی زمینی سهمیه المپیک 2020 را کسب خواهم کرد»
    در مسابقات جهانی پله نوردی که به میزبانی ایران در برج میلاد برگزار شد احمد اسدی توانست رتبه اول را به خود اختصاص دهد. وی ازکارکنان پایور نیروی زمینی ارتش است که با حمایت مدیریت تربیت بدنی این نیرو توانسته در مسابقات مختلفی در رشته پله نوردی در جهان مقام های متعددی کسب کند. استوار دوم احمد اسدی در این گفتگو از برنامه های آتی خود برای شرکت در مسابقات جهانی و المپیک و همچنین مقام هایی که کسب کرده، سخن به میان آورده است.. در ادامه متن کامل گفتگوی وی را مشاهده کنید.
«روحیات ارتشی پدر در موفقیت من بسیار تاثیر گذار بود»
  • 1395/9/23 سه‌شنبه نفر سوم هفتمین دوره المپیاد ریاضی دانش آموزشی جهان: «روحیات ارتشی پدر در موفقیت من بسیار تاثیر گذار بود»
    هفتمین دوره المپیاد ریاضی دانش آموزی جهان از سوم تا هفتم آذر ماه در کشور کره جنوبی برگزار شد و مهدی غلطانی فرزند سرگرد نادر غلطانی، یکی از کارکنان اداره عقیدتی سیاسی نیروی زمینی ارتش مقام سوم را کسب کرد. به همین منظور با این نابغه ریاضی ایران و جهان گفتگویی ترتیب دادیم تا از چند و چون برگزاری مسابقات و حضور این نماینده کشورمان در هفتمین دوره المپیاد ریاضی دانش آموزی جهان آگاهی یابیم. مهدی غلطانی 15 سال بیشتر سن ندارد و متولد تبریز است.
lمصاحبه با سرتیپ دوم ستاد اکبر زواره فرمانده مرکز آموزش شهدای مهندسی بروجرد
برگزاری موفقیت آمیز رزمایش بیت المقدس پاسخ کوبنده ای را برای دشمنان به همراه داشت
مصاحبه با خانم روژان قلی زاده نفر اول دور نخست المپیاد جهانی ریاضی کشور
  • 1395/3/10 دوشنبه مصاحبه با خانم روژان قلی زاده نفر اول دور نخست المپیاد جهانی ریاضی کشور
    دلاور مردان ارتش، همیشه و در همه عرصه ها موفقیت های چشم گیری را برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به ارمغان آورده اند . یکی از دلایل به وجود آمدن این موفقیت ها خانواده ها و همسرانی هستند که مانند کوهی استوار پشت این دلاورمردان ایستاده اند تا آنان با خیالی آسوده به انجام وظایف خود در قبال کشور عزیزمان بپردازند . ((خانواده ها و همسرانی از جنس ایثار و صبر)) همسرانی که در کنار همه وظایف خود به تربیت فرزندان خود پرداخته تا فرزندان شان در صعود به قله های علم، پله های ترقی را یکی پس از دیگری طی نمایند. یکی از این خانواده ها ، خانواده کارمند آیت قلی زاده می باشد که شاهد موفقیت فرزندشان خانم روژان قلی زاده بوده ایم که توانسته عنوان نخست مرحله اول المپیاد جهانی ریاضی را کسب کند. به همین خاطر مصاحبه ای را با روژان خانم ترتیب داده ایم که خواندن آن خالی از لطف نیست. قبل از مصاحبه، گفتگویی چند دقیقه ای با پدر ایشان داشتیم که از حمایت های بی دریق امیر سرتیپ دکتر دادرس معاون هماهنگ کننده ارتش ، امیر سرتیپ پوردستان فرمانده نیروی زمینی و سرهنگ ابوالفضل فراهانی تشکر و قدردانی کرد.