پنجشنبه 1 اسفند 1398   00:38:25
اخبار نیروی هوایی
با حضور امیر نصیرزاده؛ مدافع میراث زهرایی حجاب تجلیل شد

فرمانده نیروی هوایی ارتش با حضور در منزل یکی از کارکنان واحد امر به معروف و نهی از منکر و مدافع میراث زهرایی حجاب دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی نهاجا، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در منزل یکی از کارکنان واحد امر به معروف و نهی از منکر نیروی هوایی ارتش که در اغتشاشات اخیر عزتمندانه در برابر هتاکی گروهی از آشوب گران، از حجاب خود دفاع کرده بود دیدار و اقدام ارزشمند وی را تکریم کرد .

فرمانده نیروی هوایی ارتش با بیان اینکه این اغتشاشات برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران برنامه ریزی و اجرا شده بود گفت: دشمنان در تلاش هستند اقداماتی را که در طول 40 سال از راه تحریم و تهدید نتوانستند به سرانجام برسانند با استفاده از فضای ایجاد شده انجام دهند .
 

 امیر سرتیپ نصیرزاده در این دیدار، هدف دشمن را به انحطاط کشاندن نسل جوان  از طریق بی حجابی و بی بند و باری و مشغولیات ظاهری عنوان کرد و از پوشش زنان ایرانی به نام حجاب فاطمی یاد کرد . 

امیر نصیرزاده در پایان خاطرنشان کرد: مایه افتخار است که یکی از همکاران مان در میانه  معرکه آشوبگران از میراث زهرایی حجاب خود غیرتمندانه دفاع کرده و برای حفظ آرمان های خود تردیدی به دل راه نداده است .

گفتنی است، در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین قاضی رییس اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش، فرماندهان و سایر مسئولین امیر سرتیپ نصیرزاده را همراهی کردند.

 
امتیاز دهی