چهارشنبه 30 بهمن 1398   23:55:44
اخبار نیروی هوایی
امیر نصیرزاده در مراسم تجلیل از خادمین اربعین حسینی: خدمتگزاری بی منت خادمین نیروی هوایی در اربعین امسال، ماندگار شد

فرمانده نیروی هوایی در جمع خادمین این نیرو در اربعین 98 گفت: خدمت رسانی بی چشم داشت خادمان نیروی هوایی در کنگره عظیم اربعین حسینی 98، نقاط عطفی است که در تاریخ درخشان این نیرو به یادگار خواهد ماند.

به گزارش روابط عمومی نهاجا؛ امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در مراسم تجلیل از خادمان اربعین حسینی این نیرو، گفت: حضور حماسی خادمان این نیرو در پذیرایی و خدمتگزاری به زائرین اربعین حسینی، برگی دیگر به افتخارات این نیروی الهی افزود.

فرمانده نیروی هوایی ارتش در این مراسم اظهار کرد: کارکنان نیروی هوایی به مدت 20 روز، با پذیرایی، پخت و توزیع نذورات، ارائه خدمات درمانی و پزشکی از طریق بیمارستان صحرایی، خدمت رسانی فرهنگی و معرفتی، صحنه های بیادماندنی بسیاری را رقم زدند.

امیر سرتیپ نصیرزاده، عشق و ایمان الهی را تنها محرک نیروهای داوطلب نیروی هوایی ارتش در خدمت رسانی به زوار اربعین عنوان و تاکید کرد: حقیقتاً بجز عشق به حضرت سیدالشهدا(ع) و ایمان به پروردگار، هیچ انگیزه و محرک دیگری در این حرکت حماسی دخیل نبود.

 وی با اشاره به اینکه نبود امکانات رفاهی حداقلی در مناطق استقرار موکب ها و گرمای بسیار بالای هوا نه تنها در ارائه خدمت رسانی خللی ایجاد نکرد بلکه همه خادمان مخلص و متدین این نیرو توانستند روسفید از پس این آزمون برآیند که یقیناً جزای بی حسابی نزد خداوند متعال نیز خواهند داشت.

امیر نصیرزاده در  پایان با بیان اینکه افتخار بنده این است که مسئولیت خدمتگزاری افرادی را بر دوش دارم که هرگاه ایجاب و نیاز باشد، بی هیچ چشم داشت و منتی وارد عرصه می شوند تصریح کرد:  یکی از این صحنه ها دفاع از حریم آل الله(ع) بود که دلاورمردان نیروی هوایی، جانانه از ساحت اهل بیت(ع) پشتییبانی و دفاع کردند و چنانچه در کنگره عظیم اربعین اخیر نیز شاهد بودیم که خادمین این نیروی الهی، چگونه هر آنچه در توان داشتند را به زوار الحسین(ع) پیشکش نمودند.

 
امتیاز دهی