چهارشنبه 30 بهمن 1398   23:49:47
اخبار نیروی هوایی
با حضور فرمانده پایگاه شهید فکوری تبریز: جشنواره جوان سرباز حضرت علی اکبر(ع) بر گزار شد

با حضور امیر سرتیپ دوم هاشمی جشنواره جوان سرباز حضرت علی اکبر(ع) در پایگاه هوایی شهید فکوری تبریز برگزار شد.

به منظور تجلیل از سربازان نمونه پایگاه هوایی شهید فکوری تبریز با حضور فرمانده پایگاه، رئیس عقیدتی سیاسی و جمعی از فرماندهان و خانواده های سربازان برگزار شد.

به گزارش روابط نهاجا، به منظور تجلیل از سربازان نمونه جشنواره جوان سرباز حضرت علی اکبر(ع) با حضور امیر سرتیپ دوم سید جاوید هاشمی فرمانده پایگاه شهید فکوری تبریز، رئیس عقیدتی سیاسی پایگاه، فرماندهان و مسولین این یگان برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین مجتبایی فر در این مراسم  با تاکید بر نقش مهم سربازان در تامین امنیت کشور گفت: سربازان فرصت ارزشمندی برای نیروهای مسلح است که از ظرفیت بی بدیل نیروی جوانان کشور در تخصص های مختلف برای انجام بهتر ماموریت های خود  مختلف بهره ببرد.

رئیس عقیدتی سیاسی پایگاه هوایی تبریز افزود: ایجاد انگیزه با تشویق و قدرانی از خدمات سربازان همراه با احساس مسئولیت در خصوص  تربیت اخلاقی آنان جزء وظایف فرماندهان بوده و جشنواره جوان سرباز حضرت علی اکبر(ع) نیز –که مورد تاکید سلسله مراتب محترم فرماندهی است- در همین راستا برگزار می شود .

وی در ادامه با تبریک عنوان  سرباز نمونه به خانواده های سربازان حاضر در مراسم گفت: تربیت خانوادگی فرد در مسئولیت پذیری اجتماعی آن تاثیر مستقیم دارد و اگر امروز ما سربازان متعهد و سخت کوشی را در اختیار داریم بخش عمده آن متوجه تربیت درست خانواده های محترم آنان است.

گفتنی است در این مراسم از سربازان حاضر با اهداء لوح تقدیر، قدردانی به عمل آمد.

 
امتیاز دهی