چهارشنبه 30 بهمن 1398   23:32:22
اخبار نیروی هوایی
معاون فرهنگی نیروی هوایی ارتش خبر داد: مشارکت بیش از 800 نفر در سی و نهمین دوره مسابقات قرآن کریم نهاجا

حجت الاسلام سیدیان در تشریح دستاوردهای برپایی سی و نهمین دوره مسابقات قرآن کریم نهاجا، گفت: مشارکت بیش از 800 نیروی پایور و وظیفه در این دوره از مسابقات، از رشد علاقه مندان برای مشارکت در فعالیت های قرآنی حکایت دارد.

به گزارش روابط عمومی نهاجا؛ حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمد سیدیان معاون فرهنگی و روابط عمومی اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در اختتامیه سی و نهمین دوره مسابقات قرآن کریم در سطح کارکنان پایور و وظیفه، ضمن گرامیداشت فرا رسیدن میلاد با سعادت امام حسن عسکری (ع)، اظهار داشت: مرحله مقدماتی مسابقات در پایگاه های تابعه نیروی هوایی با شرکت بیش از ۸۰۰ نفر و در رشته های حفظ ۱ الی ۳۰ جزء، قرائت، ترتیل، تحقیق، اذان و مفاهیم سطح ۱و ۲ در خرداد ماه سال جاری برگزار شد.

معاون فرهنگی نهاجا در ادامه افزود: در مرحله نهایی این مسابقات که از 11 لغایت 14 آذرماه 98 برگزار شد، 180 نفر از منتخبین در رشته های مختلف به رقابت پرداختند که نهایتاً 85 نفر از برگزیدگان توانستند، ضمن کسب رتبه های برتر، به مسابقات سراسری قرآن ارتش نیز راه یابند.

حجت الاسلام سیدیان با اشاره به اینکه سطح شرکت کنندگان در این دوره نسبت به سالیان گذشته، از کیفیت قابل ملاحظه تری برخوردار بود، اظهار داشت: داوران این دوره از مسابقات، سطح شرکت کنندگان را بسیار بالا ارزیابی کردند که این خود نشان از اهمیت قرآن آموزی در میان کارکنان پاور و وظیفه نهاجا دارد.

وی در پایان با اشاره به اینکه اهتمام به فعالیت های قرآنی همواره از ویژگی های فرمانده نیروی هوایی بوده است، تصریح کرد: جای دارد تا از زحمات بی شائبه امیر سرتیپ نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی در گسترش فرهنگ قرآنی نیرو تجلیل کرد که حاصل این حمایت های بی دریغ، کسب مقام نخست قرآنی از سوی خانواده های پرسنل نیروی هوایی بوده است.

 
امتیاز دهی