چهارشنبه 30 بهمن 1398   22:36:41
اخبار نیروی هوایی
امیر سرتیپ نصیرزاده در آستانه 16 آذر: دانشجوی تراز نظام اسلامی تحصیل و تهذیب را همزمان مدنظر قرار دارد/ دانشجویان دانشگاه شهید ستاری وامدار شهدا هستند

فرمانده نیروی هوایی ارتش با بیان این که دانشجویان دانشگاه هوایی شهید ستاری وامدار و میراث‌دار بزرگانی همچون  شهیدان بابایی، ستاری، فکوری، دوران، یاسینی، خضرایی و... هستند، تاکید کرد: دانشجوی تراز نظام اسلامی علاوه بر پیشگامی در عرصه علم و دانش، از معنویت و اخلاق‌مداری نیز غافل نیست و تحصیل و تهذیب را بصورت توامان مدنظر قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی نهاجا، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش، در آستانه ۱۶ آذرماه، روز دانشجو به همراه دانشجویان دانشگاه شهید ستاری به کوهپیمایی در ارتفاعات کوهسار تهران پرداخت.

فرمانده نیروی هوایی ارتش در این کوهپیمایی، ضمن گرامیداشت فرا رسیدن روز دانشجو، خطاب به دانشجویان دانشگاه شهید ستاری گفت: دانشجویان نمایندگان خردورز و اندیشمند هر جامعه‌ای هستند که مسئولیت سنگین ایشان، تلاش برای حل مشکلات و مسائل با رویکرد علمی و تحقیقاتی است.

وی افزود: دانشجوی تراز نظام اسلامی اما علاوه بر پیشگامی در عرصه علم و دانش، از معنویت و اخلاقمداری نیز غافل نیست و تحصیل و تهذیب را بصورت توامان مدنظر دارد که این دو بال، به یقین زمینه را برای اوج‌گیری و پرواز جویندگان علم فراهم خواهد کرد.

سرتیپ خلبان نصیرزاده، دانشجویان دانشگاه هوایی شهید ستاری را وامدار و میراث‌دار بزرگان این نیرو خواند و تاکید کرد: شما دانشجویان دانشگاه هوایی باید واقف باشید که میراث دار بزرگمردانی همچون شهیدان بابایی، ستاری، فکوری، دوران، یاسینی، خضرایی و... هستید که جز با تلاش حداکثری در راستای اعتلای جایگاه این نیرو، نخواهید توانست دِین خود را درقبال این ودیعه گرانسنگ ادا کنید.

وی در پایان خاطر نشان کرد: در کوران حوادث روزگار و در هجوم ناامیدی‌ها، وظیفه دانشجویان نیروی هوایی ارتش این است که با تبعیت از فرامین فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) و با خوش‌بینی محض نسبت به آینده این مرز و بوم، زمینه اعتلای بیش از پیش نیروی خوشنام و الهی هوایی را فراهم آورند.

در این کوهپیمایی امیر سرتیپ دوم خلبان چیت فروش از پیشکسوتان نیروی هوایی ارتش امیر سرتیپ دوم خلبان میرسمیعی، امیر سرتیپ دوم خلبان حبیبی، سرهنگ رودباری و جمعی دیگر از اساتید و فرماندهان دانشگاه هوایی نیز حضور داشتند.

 
امتیاز دهی