پنجشنبه 1 اسفند 1398   01:03:14
اخبار نیروی هوایی
مشارکت فراگیر کارکنان نیروی هوایی ارتش در طرح سراسری اهدای خون

کارکنان نیروی هوایی ارتش با مشارکت گسترده در طرح ملی انتقال خون، در این امر خداپسندانه حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی نهاجا؛ به منظور ترویج فرهنگ اهدای خون و با توجه به اعلام نیاز ملی مبنی بر احتیاج به انواع فرآورده های خونی، طبق هماهنگی ها و توافقات صورت گرفته میان فرماندهی نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و سازمان انتقال خون کشور، متخصصان و پزشکان این سازمان با حضور در ستاد نهاجا، اقدام به خون گیری از کارکنان، از مورخ 19 الی 21 آذرماه کردند.

در همین راستا، دبیر اجرایی طرح همیاری انتقال خون تهران و اداره بهداشت و درمان نیروی هوایی ارتش در این خصوص اظهار داشت: با توجه به اینکه در فصل سرما و به دلایل گوناگون، مقوله اهدای خون با کاهش مواجه می شود، ضرورت خوندهی در میان اقشار مختلف واجد شرایط، بیش از پیش احساس می گردد.

وی در ادامه اضافه کرد: کارکنان و پرسنل خدوم نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز به رسم هرساله و با توجه به نیاز فوری بیماران به فراورده های خونی در فصول سرد، در اقدامی خداپسندانه، مشارکت گسترده ای را در این خصوص به منصه گذاشته و از هیچ کمکی در این خصوص دریغ نکردند.

گفتنی است، بخش عمده ای از نیاز پایگاه های انتقال خون، با همیاری گسترده داوطلبان حاضر در نیروهای مسلح، بالاخص نیروی هوایی الهی تامین می شود.

 
امتیاز دهی