چهارشنبه 30 بهمن 1398   22:25:32
اخبار نیروی هوایی
معاون آموزش و تربیت اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش: طرح بصیرت آموزش زندگی به سبک ایرانی اسلامی است

 حجت الاسلام محمدی گفت: برنامه های طرح بصیرت تحولی عمیق در نگرش و سبک زندگی افراد ایجاد و در واقع به دنبال آموزش زندگی به سبک ایرانی اسلامی به خانواده های کارکنان نیروی هوایی می باشد.

به گزارش روابط عمومی  نهاجا، حجت الاسلام و المسلمین محمدی معاون آموزش و تربیت اداره عقیدتی  سیاسی نیروی هوایی ارتش در آئین اختتامیه صدو هفتاد و پنجمین و صد و هفتاد و ششمین دوره طرح بصیرت همسران کارکنان پایور در پایگاه شکاری وحدتی گفت: برنامه های طرح بصیرت با حضور اساتید مجرب در سطوح مختلف همسران، فرزندان، کارکنان پایور و وظیفه در مدت یک هفته آیین زندگی مشترک و چگونگی مواجه با فراز و نشیب زندگی را براساس روایات اسلامی و علم روز روانشناسی آموزش می دهند که نتیجه آن همان زندگی به سبک ایرانی اسلامی خواهد بود. 

 وی با بیان اینکه خوشبختانه استقبال گسترده ای از دوره های طرح بصیرت از سوی خانواده های کارکنان نیروی هوایی ارتش در تمامی یگانهای این نیرو به عمل آمده است اظهار کرد: استقبال خوب کارکنان و خانواده ها  نشان از موفقیت و تاثیر بی بدیل این دوره ها در بصیرت افزایی و ارائه برنامه منظم در حوزه تربیت، اخلاق و زندگی آنها دارد.

معاون آموزش و تربیت اداره عقیدتی سیاسی نهاجا تصریح کرد: استقبال از این طرح نشان می دهد که کارکنان و خانواده های آنان با شرکت در این دوره ها در تهیه برنامه ای منظم برای زندگی سعادتمندانه خود و فرزندانشان و یافتن راه نشاط و ترقی به موفقیت هایی دست یافته اند.

وی در ادامه ضمن تقدیر از همکاری همه ارکان اجرای برنامه های طرح بصیرت افزود: دوره های بصیرت، دگرگونی نگرش نسبت به زندگی، بصیرت زندگی، چگونگی رقم زدن یک زندگی خوب، تربیت فرزندی خوب و هدایت همسر و زندگی خود به سمت خوبی ها را آموزش می دهد.

حجت الاسلام محمدی با تاکید بر ضرورت وجود بصیرت دینی و اخلاقی بر تمامی ابعاد زندگی گفت: تربیت خوب و صحیح فرزند زمانی اتفاق می افتد که ارزش پدر و مادر برای فرزند مشخص شده باشد زیرا زمانی که فرزند برای والدین خود ارزش قائل باشد آنگاه تربیت پایدار صورت گرفته است؛ یک مادر و یک همسر خوب می تواند با برنامه ریزی و حوصله یک خانواده را متحول کند و این تحول نیاز به صبر و حوصله دارد و در این وادی کسب بصیرت و بینش لازم، مهم ترین نقش را ایفا می کند.

گفتنی است در پایان این مراسم از نفرات شرکت کننده در دوره های صد و هفتاد و پنجمین و صد و هفتاد و ششمین  طرح بصیرت با حضور فرماندهان پایگاه شکاری وحدتی  تجلیل بعمل آمد.

 
امتیاز دهی