پنجشنبه 1 اسفند 1398   00:54:52
اخبار نیروی هوایی
در مسابقات تنیس روی میز ارتش؛ تیم نیروی هوایی مقام نخست را کسب کرد

 در مسابقات تنیس روی میز قهرمانی ارتش تیم نیروی هوایی مقام نخست را کسب کرد و تیم های نیروی زمینی و نیروی دریایی به ترتیب دوم و سوم شدند.

به گزارش روابط عمومی نهاجا، مسابقات تنیس روی میز قهرمانی ارتش جمهوری اسلامی ایران به میزبانی تیپ37زرهی نیروی زمینی و با حضور 50 نفر از منتخبین نیروها و سازمان های تابعه ارتش در شهر شیراز برگزار شد .

سروان رضا شربت زاده دبیر هیات تنیس روی میز ارتش و نیروهای مسلح سطح کیفی و کمی این دوره از رقابت ها را بسیار مناسب ارزیابی کرد و گفت : این مسابقات در3روز و  با هدف گسترش رشته تنیس روی میز در یگان ها و نیروهای تابعه اجا و افزایش انگیزه و امادگی جسمانی در بین کارکنان پایور و وظیفه ارتش جمهوری اسلامی ایران و همچنین انتخاب نفرات برتر برای حضور در تیم منتخب آجا در بهترین و استاندارترین شرایط ممکن به میزبانی شهر شیراز و همکاری صمیمانه هیات تنیس  روی میز این شهر انجام شد .

سروان شربت زاده اضافه کرد : در جریان برگزاری این رقابت ها یک دوره کلاس داوری با شرکت 18 ورزشکار برگزار شد که جدیدترین قوانین و مطالب داوری این رشته به شرکت کنندگان آموزش داده شد.

وی ادامه داد: طبق تفاهم نامه ای که بین فدراسیون تنیس روی میز و سازمان تربیت بدنی ارتش جمهوری اسلامی ایران به امضا رسیده است هرساله کلاس های داوری و مربیگری متعددی در سطوح مختلف در آجا برگزار می شود.

 
امتیاز دهی