اخبار برگزیده
 

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: تیپ 65 نوهد به طور عملی مایه امیدواری، تکیه گاه و راه گشا است.

به گزارش روابط عمومی ارتش؛ امیر سرتیپ کیومرث حیدری در آیین رونمایی از بازی موبایلی «نوهد» گفت: در نظامی زندگی می‌کنیم که باید خدا را بابت نعمت عظیم ولایت شکر کنیم. تعریف من از آیه «اهدنا الصراط المستقیم» در سوره شریفه حمد، نعمت ولایت است که موجب رهایی از گمراهی می شود. امروز ما می‌دانیم از کجا آمدیم و به کجا می‌رویم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش، تیپ 65 نوهد (نیروی ویژه هوابرد) را خط شکن و راه‌گشا معرفی کرد و افزود: به تعبیر احساسی و اسلامی، این تیپ تکیه‌گاه، کار گشا، راه گشا، خط شکن و مایه امیدواری است که به طور عملی این تعابیر را نشان داده است..

امیر سرتیپ حیدری با کسب اجازه از فرمانده کل ارتش و رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران، پیشنهاد اضافه شدن پسوند جدید برای تیپ 65 نوهد را مطرح کرد و گفت: در روز عاشورا، حضرت ابوالفضل العباس (ع) تکیه گاه امام حسین (ع) بود. علاقه‌مندم پسوند قمر بنی هاشم را به این تیپ اضافه کنم. البته از امیر سرلشکر موسوی اجازه خواهم گرفت و در صورت موافقت ایشان این پسوند را ابلاغ می‌کنیم. پسوند قمر بنی هاشم احساس من نسبت به این تیپ است و دوست داشتم آن را بیان کنم.

امیر سرتیپ حیدری در ادامه درخصوص رشادت های تیپ مخصوص نوهد در دوران دفاع مقدس خاطرنشان کرد: این تیپ خدمات و رشادت های فراوانی در دفاع مقدس از خود به یادگار گذاشت، پس شایسته است به روش های گوناگون حماسه آنها به جوانان منتقل شود.

امیر سرتیپ حیدری با استقبال از طراحی بازی موبایلی «نوهد» گفت: موضوع بازی موبایلی نوهد رهایی گروگان است که این اقدام یکی از قابلیت‌های تیپ 65 است. ما آمادگی سرمایه گذاری برای طراحی هرگونه بازی در راستای معرفی قابلیت‌های تیپ 65 نوهد را داریم.

 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
نسخه قابل چاپ