سه‌شنبه 29 مرداد 1398   15:09:29
تازه های خبری
با حضور فرمانده نیروی دریایی ارتش انجام شد؛
کلنگ‌زنی بیمارستان 64 تختخوابی ارتش در جاسک


با حضور فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران مراسم کلنگ‌زنی بیمارستان 64 تختخوابی منطقه دوم  ولایت نداجا در شرقی‌ترین منطقه از هرمزگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی نیروی دریایی ارتش، امیر دریادار حسین خانزادی در آیین کلنگ‌زنی بیمارستان 64 تختخوابی منطقه دوم دریایی ولایت نداجا در این شهرستان اظهار کرد: این بیمارستان با اعتباری بالغ بر ۷۰ میلیارد تومان در زمینی به مساحت 30 هزار متر مربع و با زیربنای ۱۵هزار۲۵۰ متر مربع در سه طبقه ساخته خواهد شد.

دریادار خانزادی تصریح کرد: این بیمارستان مذکور مجهز به بخش‌های مرکز تصویربرداری سی‌تی اسکن، رادیولوژی، ام آر آی، فیزیوتراپی، دیالیز، اکسیژن درمانی، داروخانه، آی سی یو و سی سی یو است.

وی ادامه داد: این قابلیت برای این بیمارستان وجود دارد که تا 96 تختخواب ارتقاء یابد و دارای ۵ اتاق عمل مجهز است که 4 اتاق عمل در بخش جراحی و یک اتاق عمل در بخش اورژانس پیش‌بینی شده است.


گفتنی است، شهرستان جاسک ما بین استان‌های هرمزگان و سیستان و بلوچستان در منطقه جنوب شرقی کشور قرار دارد و با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص توسعه سواحل مکران و ماموریت جدید نیروی دریایی ارتش در این منطقه، این بندر ساحلی دستخوش تغییرات توسعه‌ای شده است.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 246