سه‌شنبه 29 مرداد 1398   14:33:19
تازه های خبری
معاون هماهنگ کننده نیروی دریایی:
هدف از مسابقات غواصی ارتش های جهان افزایش همبستگی و دوستی میان کشورها است


امیر دریادار کاویانی در تشریح اهداف برگزاری مسابقات غواصی ارتش های جهان به میزبانی ایران گفت: هدف از برگزاری این مسابقات؛ همبستگی، دوستی و ارتقای آمادگی نیروهای مسلح شرکت کننده است.

به گزارش روابط عمومی نداجا، امیر دریادار حمزه علی کاویانی، معاون هماهنگ کننده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، درباره برگزاری مسابقات نظامی غواصی ارتش های جهان به میزبانی دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) نوشهر، خاطرنشان کرد: چندین سال است که کشور روسیه مسابقاتی ورزشی تحت عنوان ارتش های جهان برگزار می کند که این مسابقات به صورت رزمی و طرح ریزی با شرکت تعدادی از کشورهای دنیا در روسیه برگزار می شود. جمهوری اسلامی ایران دو سال متوالی در این مسابقات شرکت کرده و تیم های مختلفی از نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران اعزام شده اند که بحمدالله عناوین خوبی کسب شده است.

معاون هماهنگ کننده نیروی دریایی ارتش با اشاره به میزبانی این مسابقات در ایران، گفت: امسال مسابقات در رشته غواصی - رزمی به میزبانی حمهوری اسلامی ایران برگزار می شود و طی چندین ماه همه ظرفیت لازم به کار برده شده تا میزبانی خوبی در شأن و منزلت ایران از کشورهای شرکت کننده، بعمل بیاید.

وی اضافه کرد: این مسابقات به میزبانی دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) و در اداره بنادر و دریانوردی نوشهر انجام می شود و تجهیزات به گونه ای فراهم شده تا به بهترین نحو میزبانی انجام شود. عصر امروز (چهارشنبه) مراسم افتتاحیه برگزار می شود و 6 کشور شرکت کننده با توان کامل در این مسابقات رقابت می کنند.

امیر دریادار کاویانی درباره اهداف برگزاری این مسابقات نیز گفت: هدف از این مسابقات همبستگی، دوستی، ارتقاء آمادگی و تبادل اطلاعات علمی، تکنیکی، تاکتیکی و تجهیزاتی در سطح نیروهای مسلح کشورهای شرکت کننده است.

معاون هماهنگ کننده نداجا با بیان اینکه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با تیمی کامل و ورزیده در این مسابقات شرکت کرده، افزود: ان شاء الله مقامی در شان نیروی دریای راهبردی ارتش، نیروهای مسلح جمهوری اسلامی و کشور عزیز ایران کسب کنیم

 


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 240