سه‌شنبه 29 مرداد 1398   14:12:29
تازه های خبری
به میزبانی نیروی دریایی ارتش در نوشهر؛
آغاز آئین افتتاحیه مسابقات غواصی ارتش های جهان/ رقابت تیمها از فردا


آئین افتتاحیه مسابقات غواصی ارتش های جهان به میزبانی نیروی دریایی ارتش در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) نوشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی نداجا، مسابقات غواصی ارتش های جهان به میزبانی ایران و با شرکت تیم هایی از کشورهای روسیه، ونزوئلا، سوریه و آفریقای جنوبی برگزار می شود که آئین افتتاحیه این مسابقات عصر امروز (چهارشنبه) در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) نوشهر برگزار شد.

در همین خصوص، امیر دریادار دوم پرویز سلیمی پناه، رئیس ستاد اجرایی مسابقات بین المللی غواصی 2018 در جمع خبرنگاران گفت: در این دوره از مسابقات، نمایندگانی از کشورهای اندونزی، چین، قزاقستان و آذربایجان بعنوان اعضای ناظر در ایران حضور دارند.

وی افزود: مسابقات دارای هفت آیتم مختلف از قبیل میدان موانع، جوشکاری و برشکاری زیر آّب، فلنچ، نجات زیر دریایی مغروق، نجات کشتی مغروق، کار در فضای بسته و امداد، نجات و احیای غواص مصدوم است که تیمها در هر روز، به اجرای آیتم های مجزایی خواهند پرداخت.

امیر دریادار دوم سلیمی پناه خاطرنشان کرد: تیم های شرکت کننده در گروه های 10 نفره شامل 6 بازیکن اصلی و یک بازیکن ذخیره، یک مربی، سرپرست و رئیس هیأت با یکدیگر به رقابت می پردازند.

گفتنی است؛ این مسابقات از تاریخ 10 تا 18 مرداد به میزبانی دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) و اداره بنادر و دریانوردی نوشهر برگزار می شود.

در آئین افتتاحیه این مسابقات که با روز ارتش سوریه همزمان شده بود، سایر کشورها مراتب تبریک خود را به نمایندگان این کشور اعلام کردند.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 184