سه‌شنبه 29 مرداد 1398   15:09:04
تازه های خبری
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران:
آشنایی ملت ها و اقوام با یکدیگر از ثمرات مسابقات غواصی ارتش های جهان است


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران در آیین افتتاحیه مسابقات غواصی بین المللی ارتش های جهان گفت: برگزاری این مسابقات در ایران موجب آشنایی و ارتباط ملت ها و اقوام با یکدیگر می شود.

به گزارش روابط عمومی نیروی دریایی ارتش، احمد حسین زادگان، با بیان این مطلب، افزود: از دیگر ابعاد برگزاری این رقابت ها در نوشهر تقویت ارتباط کشورهای حوزه دریای خزر است که سال ها با صلح و دوستی در کنار همدیگر زندگی می کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران حاطرنشان کرد: باعث افتخار استان مازندران است که مسابقات غواصی ارتش های جهان در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) و بندر نوشهر برگزار می شود.

وی به سابقه غواصی در ایران اشاره کرد و افزود: تاریخ غواصی در ایران به قبل از میلاد مسیح باز می گردد که ساحل نشینان برای یافتن مروارید به اعماق دریا می رفتند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران یادآور شد: غواصی در عمق، به دور از رویکرد رقابتی، در ساخت دکل های نفتی، تعمیرات در عمق و حتی امداد و نجات هم اهمیت بسیار بالایی دارد.

گفتنی است؛ مسابقات غواصی ارتش های جهان، تا 18 مرداد به میزبانی نیروی دریایی ارتش راهبردی جمهوری اسلامی ایران در دانشگاه علوم دریایی اما خمینی (ره) و اداره بنادر و دریانوردی نوشهر برگزار می شود.

 


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 255