سه‌شنبه 29 مرداد 1398   14:09:07
تازه های خبری
در دومین روز از مسابقات غواصی در نوشهر؛
رکورد عبور از میدان موانع ارتش های جهان توسط ایران شکسته شد


غواص های نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در مسابقات غواصی ارتش های جهان رکورد جدیدی را در آیتم عبور از میدان موانع به ثبت رساندند.

به گزارش روابط عمومی نیروی دریایی ارتش، امیر دریادار دوم پرویز سلیمی پناه، سخنگو و رئیس ستاد برگزاری مسابقات غواصی ارتش های جهان، با اعلام رکورد شکنی غواص های ایران در این مسابقات گفت: در آغاز روز دوم این مسابقات غواص های نیروی دریایی ارتش ایران توانستند رکورد مسابقات بین المللی ارتش های جهان در رشته غواصی عمق و در آیتم عبور از میدان موانع را با اختلاف چشم گیری بشکنند و مدت زمان بسیار کمتری را در عبور از این میدان به ثبت برسانند.

رئیس ستاد برگزاری مسابقات بین المللی غواصی ارتش های جهان خاطرنشان کرد: در رشته غواصی، سخت ترین آیتم عبور از میدان موانع است که نظامیان ایران در سال سوم این مسابقات با اختلاف چشم گیری مدت زمان قبلی را کاهش دادند و رکورد جدیدی به ثبت رسید.

وی درباره ویژگی ها و خصوصیات این آیتم از مسابقات غواصی تاکید کرد: برای موفقیت در این آیتم سرعت، قدرت بدنی و استقامت حرف نخست را می زند که نظامیان ایران با برخورداری از این ویژگی توانستند با موفقیت و با رکورد جدیدی از میدان عبور کنند.

امیر دریادار دوم پرویز سلیمی پناه یادآور شد: تیم غواصی ایران برای دست یابی به چنین موفقیت بزرگی، بیش از 6 ماه مداوم در اردو های شمال و جنوب کشور به سر بردند و تمرینات سختی را پشت سر گذاشتند.

گفتنی است؛ امیر دریادار حسین خانزادی، فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در محل مسابقات این موفقیت را به تیم غواصی ایران تبریک و خسته نباشید گفت.

 


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 188