سه‌شنبه 29 مرداد 1398   13:55:34
تازه های خبری
سرمربی تیم غواصی ایران:
برخی از رکوردها را تا چند دقیقه ارتقاء دادیم


سرمربی تیم غواصی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه سطح مسابقات غواصی ارتش های جهان به میزبانی نوشهر بسیار بالا است، گفت: در حالی که در مسابقات بین المللی صحبت از صدم ثانیه ها است، تیم ایران برخی از رکوردها را تا چند دقیقه ارتقاء داده است.

به گزارش روابط عمومی ارتش؛ ناخدا سوم شهریار شاکری، سرمربی تیم غواصی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران درباره اجرای موفقیت آمیز آیتم جوشکاری و برشکاری در فضای بسته در مسابقات غواصی ارتش های جهان توسط تیم ایران در بهترین زمان ممکن، گفت: خدا را شکر توانستیم با موفقیت این آیتم را اجرا کنیم. تیم ما پیشرفت خیلی خوبی دشته است. اعضای تیم به مدت هفت ماه مداوم در اردو بودند و خیلی خوب تمرین کردند.

وی از درخشش غواص های ایران در مسابقات پیش رو خبر داد و افزود: غواص های ایران پیشرفت چشم گیری نسبت به گذشته داشته اند و  این قول را می دهم که در هر مسابقاتی پرچم کشور عزیزمان ایران را به اهتزاز در بیاوریم.

سرمربی تیم غواصی ایران سطح این مسابقات را بالاتر از ادوار گذشته عنوان کرد و افزود: در همه آیتم ها رکوردهای خوبی به ثبت رسیده است. در مسابقات بین المللی صحبت از صدم ثانیه ها است اما تیم ما توانست برخی از رکوردها را تا چند دقیقه ارتقاء ببخشد که قابل احترام و ارزش است.

گفتنی است سرپرست تیم غواصی سوریه هم در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی ارتش، سطح مسابقات بین المللی غواصی ارتش های جهان به میزبانی نوشهر را بسیار حرفه ای عنوان کرد و گفت: تیم ایران از تمام تیم های حاضر یک سر وگردن بهتر است و می تواند با برترین تیم های جهان رقابت کند.

هزاع یعقوب میا، با ستایش از عملکرد تیم غواصی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران خاطرنشان کرد: تیم ایران بیشترین امتیازها را در جریان روز اخیر کسب کرده است. مشخص است که غواص های ایرانی تمرینات خوب و حرفه ای را پشت سر گذاشتند و می توانند با تیم های برتر دنیا رقابت کنند. تیم غواصی ایران از همه تیم ها یک سر و گردن بالاتر است.

سرپرست تیم غواصی سوریه با بیان اینکه سطح این مسابقات بسیار بالا است، افزود: علاوه بر حضور تیم های حرفه ای، تیم داوری بسیار خوب کار کردند. در مراحل مختلف مسابقات شاهد رفتارها و امکانات حرفه ای و منطبق بر پروتکل های جهانی بودیم.

همچنین الکسی استروی عضو تیم غواصی روسیه با تعریف و تمجید از عملکرد تیم غواصی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: بر اساس امتیازات به ثبت رسیده، تیم ایران نمایش خوبی ارائه کرده است.

وی با بیان اینکه سطح مسابقات بین المللی غواصی ارتش های جهان به میزبانی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران بسیار خوب است، گفت: از برگزاری این مسابقات در ایران لذت بردم. به خوبی از تیم های خارجی پذیرایی شد و تمام امکانات لازم در اختیار تیم ها قرار گرفته است.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 253