سه‌شنبه 29 مرداد 1398   14:09:59
تازه های خبری
دیدار منتخبین قرآنی نیروی دریایی ارتش با آیت الله العظمی سبحانی


همزمان با اجرای سراسری هجدهمین دوره مسابقات قرآن کریم بانوان شاغل و خانواده‌های نیروی دریای ارتش در شهر مقدس قم ،منتخبین قرآنی با آیت الله العظمی جعفر سبحانی، دیدار  کردند.

به گزارش روابط عمومی ارتش، در این دیدار آیت الله العظمی سبحانی ضمن قدردانی از دریادلان ارتشی در حفظ امنیت و اقتدار، دریا را یکی از آیات و نشانه های بزرگ الهی برشمرد که معجزات فراوانی در آن قرار دارد.

وی ضمن تشکر و قدردانی از دلاورمردی‌ها و رشادت‌های نیروی‌دریایی ارتش، یکی از مسیر های پیشرفت و توسعه در جامعه را نیروی دریایی دانست.

 آیت الله سبحانی با اشاره به هجوم کنونی دشمن در تمام عرصه ها و تا ثیر گزاری آن ها بر نسل جوان کشور، همدلی و تلاش مضاعف در بین مسئولین کشور را ، راه حلی برا ی خروج از این بحران دانست و خاطر نشان کرد: انشالله همه مردم ایران دست در دست هم بتوانیم در آبادانی و خدمت‌گزاری به این نظام اسلامی گام های موثری برداریم.

 در ابتدای این مراسم ناخدایکم منوچهر سلیمانی، جانشین اداره عقیدتی سیاسی نیروی دریایی ارتش ضمن عرض تسلیت بمناسبت شهادت امام محمد باقر(ع)، به ارائه گزارشی از فعالیت های این نیرو در خصوص امنیت خطوط مواصلاتی و تقویت بنیه دریایی کشور پرداخت و گفت: بحمدالله امروز نیروهای مسلح و بخصوص نیروی دریایی ارتش، با اقتدار و با صلابت در هر زمان آماده دفاع از کشور هستند.

جانشین اداره عقیدتی سیاسی نیروی دریایی ارتش با برشمردن  فعالیت‌های قرانی و فرهنگی این نیرو، خاطر نشان کرد: با توجه به استقرار پایگاه ها و مناطق نیروی دریایی ارتش در سواحل مکران و اعزام ناوگروه های این نیرو به آب های آزاد و بین المللی، عقیدتی سیاسی نسبت به بکارگیری تیم های فرهنگی مجرب در این مناطق و همراهی عناصر فرهنگی با کارکنان در ماموریت های طولانی مدت دریانوردی، اهتمام ویژه ای داشته و اقدامات موثری انجام داده است.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 239