سه‌شنبه 29 مرداد 1398   15:16:00
تازه های خبری
حجت الاسلام و المسلمین حسن زاده؛
مسابقات قرآنی فرصتی برای تعامل و رجوع به آیات این کتاب الهی است


معاون فرهنگی و روابط عمومی نیروی دریایی ارتش در مراسم اختتامیه هجدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه خانواده ها و خواهران شاغل نیروی دریایی ارتش اظهار داشت: مسابقات قرآنی فرصتی برای تعامل و رجوع به ایات این کتاب الهی است.

به گزارش روابط عمومی نیروی دریایی ارتش، حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده در این مراسم که با حضور مقامات لشکری و کشوری بر شهر مقدس قم برگزار شد، ضمن تقدیر و تشکر ازتلاش همه دست اندر کاران و خانواده های قرآنی شرکت کننده در این دوره عنوان کرد: در مبارزه با تهاجم فرهنگی، عمل به قرآن کریم این کتاب آسمانی بسیار موثر می باشد.

وی افزود: معجزه جاوید پیامبر (ص) کارکردی به روز و همه جانبه دارد که ضمن گسترش این مسابقات بایستی با تمام توان در هرچه بهتر شدن آن تلاش کافی و وافی انجام شود.

حجت الاسلام و المسلمین حسن زاده در پایان ادامه داد: مسابقات قرآنی فرصتی برای تعامل و رجوع به ایات قرآن است و با عث ایجاد انگیزه بیشتر در بین شرکت کنندگان می باشد.

قابل ذکر است در این دوره از مسابقات منطقه یکم امامت ( بندرعباس) و مرکز آموزش تخصص های دریایی باقرالعلوم(ع) رشت هر دو بصورت مشترک مقام اول، منطقه چهارم دریایی امام رضا(ع) انزلی مقام دوم و تیم های آتگداد منجیل و پایگاه پشتیبانی قرار گاه نداجا به صورت مشترک مقام سوم این دوره از مسابقات را کسب کردند.

 


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 173