سه‌شنبه 29 مرداد 1398   14:48:34
تازه های خبری
گرامیداشت روز پزشک در نیروی دریایی ارتش


با حضور امیر دریادار خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش و همچنین حجت الاسلام والمسلمین مظفری نژاد رئیس اداره عقیدتی سیاسی این نیرو در مراسمی به مناسبت گرامیداشت روز پزشک، از جامعه پزشکی اداره بهداشت و درمان نیروی دریایی ارتش تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی نیروی دریایی ارتش، امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نداجا در جمع جامعه پزشکی اداره بهداشت و درمان این نیرو، ضمن تبریک به مناسبت اعیاد سعید قربان و غدیر و همچنین دهه امامت و ولایت،  روز پزشک را به این جامعه فرهیخته تبریک گفت.

امیر دریادار حسین خانزادی در رابطه با نقش پزشک در جامعه عنوان کرد: پزشکان به عنوان بخشی از یک نهاد اجتماعی ارزشمند که در قالب جامعه پزشکی کشور می باشد، رابطه بسیار معناداری با حیات انسان ها دارند.

دریادار خانزادی اضافه کرد: این حرفه با توجه به کارکرد و آثاری که در جامعه دارد، دارای قداست و جایگاه ویژه ای است که در کنار تخصص، این خصوصیات بارز یعنی تعهد، ایمان و فضائل اخلاقی رنگ و بوی ویژه ای به جامعه پزشکی داده است.

 فرمانده نداجا تصریح کرد: هدف ما رسیدن به اوج اقتدار پزشکی در این نیرو است، امروز بهداشت و درمان در سرپنجه های نیروی دریایی ارتش تا خلیج عدن بر قرار است، این جمله نشان دهنده آن است که مجموعه پزشکی بهداشت و درمان این نیرو  به چه میزان از رشد و پیشرفت در زمینه علمی و تکنولوژی دست پیدا کرده است، به گونه ای که امکان مداوای بیماران از راه دور ( برای مثال کارکنان یگان های شناور در خلیج عدن) را پیدا کرده است.

وی ضمن تقدیر از زحمات جامعه پزشکی بهداشت و درمان این نیرو  گفت:  نتیجه زحماتی که شما عزیزان در تاریخ نیروی دریایی متقبل شدید امروز به شکل بسیار برجسته ای در دریاها نمایان شده به گو نه ای که نه تنها کارکنان این نیرو در یگان های شناور،  بلکه می تواند در مواقع نیاز دیگر ارگان ها مانند سامانه کشتی رانی به آن ها خدمات رسانی کند که این امر بسیار ارزشمند است.

 

 

 

 


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 235