پنجشنبه 31 مرداد 1398   13:19:38
تازه های خبری
امیر دریادار خانزادی :
باید در کنار رشد نظامی و تسلیحاتی به رشد فرهنگی و اجتماعی هم توجه شود.


به گزارش روابط عمومی نیروی دریایی ارتش،امیر دریادار حسین خانزادی در آیین اختتامیه دومین جشنواره سراسری سرود فرزندان کارکنان نداجا، که در مجتمع فرهنگی، آموزشی یاوران مهدی (عج) در شهر مقدس قم برگزار شد، نیروی دریایی ارتش را از نیروی‌های ممتاز جمهوری اسلامی خواند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی، رشد نظامی و تسلیحاتی کشور را لازم دانست و افزود: باید در کنار این رشد نظامی به رشد فرهنگی و اجتماعی هم توجه شود و برگزاری چنین مراسم‌هایی موجب دلگرمی و ایجاد انگیزه در کارکنان می‌شود.

امیر دریادار خانزادی بیان کرد: قرا گرفتن موسیقی، هنر و ادبیات موجب می شود تا قدرت اجتماعی شما جوانان افزایش پیدا کند و در آینده بتوانید از عهده مسؤلیت‌های مهم که بر عهده‌تان گذاشته می شود برآیید.

فرمانده نداجا عنوان کرد: همیشه عده ای سود جو منتظر سوء استفاه از شرایط هستند لذا باید شما جوانان بسیارمراقب باشید چرا که باید در آینده این مملکت را  اداره کنید، دست انقلاب را بگیرید و چرخ صنعت و علم و دانش را بچرخانید و باید مراقب باشید تا به جای کمک به کشور،  وارد صف دشمن نشوید و با باز کردن فضا و میدان دادن به دشمن به فتنه‌ها دامن نزنید.

امیر دریادار خانزادی با تأکید بر اینکه موسیقی و هنر قطعا کمک می کند تا قدرت مهارت های اجتماعی خود را افزایش دهید، افزود: بخشی از مهارت اجتماعی ذهنی است که موجب می شود به ذهن آماده‌تر و سالم‌تر برسید و بتوانید آن را حفظ کنید چرا که شما جوانان سرمایه های کشور هستید.

وی در پایان خاظر نشان کرد:  شما عزیزان باید همیشه در کارهای خود هدف معین داشته باشید و برای رسیدن به آن تلاش کنید، وامیدوارم جامعه فرزندان نیروی دریایی ارتش الگویی مناسب برای فرزندان دیگر نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران باشند.

 

 


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 368