پنجشنبه 31 مرداد 1398   13:19:33
تازه های خبری
حجت الاسلام والمسلمین مظفری نژاد :
یکی از ابزارهای شناخت یک جامعه متمدن،شناخت هنر در آن جامعه می باشد.


به گزارش روابط عمومی نیروی دریایی ارتش،حجت السلام والمسلمین محمد مظفری نژاد، رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی دریایی ارتش ج.ا.ا در آیین اختتامیه دومین جشنواره سراسری سرود فرزندان کارکنان نداجا،یکی ابزارهای شناخت یک جامعه متمدن را،شناخت هنر در آن جامعه عنوان کرد.

رئیس اداره عقیدتی سیاسی نداجا راه های گسترش فرهنگ چه در اسلام و چه در سایر ادیان را هنر دانست و خاطر نشان کرد:همواره هنر در طول تاریخ مورد توجه و مطرح بوده و جامعه ایی که به کمال و پیشرفت می رسد، هنر را در سرلوحه ی خود قرار داده است و کشور اسلامی ایران در قالب چنین گروه های هنری تجسم پیدا میکند و مطرح میشود.

حجت الاسلام والمسلمین مظفری نژاد گفت: آنچه که برای همه ی ما مهم است، قدم برداشتن در راهی که باعث شناخت فرهنگ و تمدن اسلامی شود.

وی در پایان ضمن ابراز خوشبختی از تلاش های گسترده در سطح نداجا در خصوص گسترش و ترویج فرهنگ،هنر و شعر گفت: انشالله در آینده در این خصوص، تعالی بیشتری خواهیم داشت.

لازم به ذکر است دومین جشنواره سراسری سرود فرزندان کارکنان نداجا با شرکت 16 تیم و با حضور 250نفر در سطوح دختران و پسران به مدت 2 روز در مجتمع فرهنگی آموزشی یاوران حضرت مهدی(عج) قم برگزار شدکه در پایان در بخش خواهران پایگاه پشتیبانی قرارگاه نداجا مقام اول،مرکز فرماندهی آموزش قمر بنی هاشم(ع) نداجا – منجیل مقام دوم و منطقه سوم ولایت-کنارک رتبه سوم و در بخش برادران منطقه چهارم امام رضا(ع)- انزلی مقام اول ، منطقه دوم – جاسک مقام دوم و مرکز تخصصهای دریایی باقرالعلوم نداجا- رشت رتبه سوم را در این دوره از مسابقات کسب نمودند.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 308