پنجشنبه 31 مرداد 1398   13:21:54
تازه های خبری
معاون هماهنگ کننده نیروی دریایی ارتش:
دشمن اصل نظام را هدف قرار داده است


امیر دریادار کاویانی گفت: دشمن اصل نظام را هدف گرفته است و می خواهد با ناامید کردن مردم به خصوص بدنه نیروهای مسلح صفوف مردم را از هم جدا کند.

به گزارش روابط عمومی نیروی دریایی ارتش، امیر دریادار حمزه علی کاویانی معاون هماهنگ کننده نیروی دریایی ارتش، در حاشیه بازدید کارگروه طرح امام رضا(ع) از منطقه یکم این نیرو در جمع کارکنان تیپ یکم تکاوران دریایی امام حسین(ع) این منطقه با اشاره به سیاست های آمریکا در قبال نظام جمهوری اسلامی ایران گفت:استکبار جهانی و در رأس آن ایالات متحده آمریکا درصدد است که نظام جمهوری اسلامی را از سر راه بردارد و تاکنون در راه رسیدن به همین هدف از هیچ تلاشی دریغ نکرده است.

وی نقش نیروهای مسلح در این زمان را بسیار حساس خواند و افزود: دشمن اصل نظام را هدف گرفته است و می خواهد با ناامید کردن مردم به خصوص بدنه نیروهای مسلح صفوف مردم را از هم جدا کند که به لطف خدا این امر تحقق پیدا نخواهد کرد.

معاون هماهنگ کننده نیروی دریایی ارتش در بخش دیگری از سخنان خود طرح امام رضا(ع) (که با هدف تامین سلامت یکان ها اجرا می‌شود) را پایه و مکمل توان رزمی دانست و تصریح کرد: این طرح، تاثیر بسزایی در افزایش توان رزمی دارد و آمادگی رزمی کارکنان را در موقعیت های حساس و تصمیم گیر، تضمین می کند.

وی همچنین آموزش درست  را موجب افزایش توان رزمی عنوان و اضافه کرد: باید اصل آموزش صحیح و اصولی با دقت و با کیفیت در تمام سطوح آموزشی نیروی دریایی ارتش اجرایی و عملی شود.

امیر دریادار کاویانی در پایان با اشاره به پیگیری و تلاش فرمانده نیروی دریایی ارتش در راستای رفع مشکلات معیشتی و اهدا تسهیلات مسکن و ازدواج به کارکنان افزود: مکاتباتی از سوی این نیرو با بانک های عامل صورت گرفته است که در آینده نزدیک شاهد تسهیلات خوبی به کارکنان واجد شرایط می باشیم.

لازم به ذکر است تیم کارگروه طرح امام رصا(ع) به سرپرستی، امیر دریادار علی حمزه کاویانی معاون هماهنگ کننده ننیروی دریایی ارتش، با حضور در مناطق یکم، دوم و سوم این نیرو، از قسمت های مختلف، تجهیزات و کوی های سازمانی بازدید کردند.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 206