سه‌شنبه 29 مرداد 1398   14:26:40
تازه های خبری
به میزبانی منطقه یکم نیروی دریایی ارتش:
ناوگروه کشور پاکستان در بندرعباس پهلو گرفت


ناوگروه صلح و دوستی پاکستان متشکل از ناوشکن سرفرماندهی خیبر، ناو گارد ساحلی ژوب، ناو پشتیبانی مددگر و ناو آموزشی بادبانی راهنورد در منطقه یکم امامت نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران پهلو گرفت.

به گزارش روابط عمومی نیروی دریایی ارتش، امیر دریادار دوم مجتبی محمدی فرمانده منطقه یکم امامت نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در مراسم استقبال از ناوگروه صلح و دوستی پاکستان گفت: هدف از حضور این ناوگروه در ایران توسعه مناسبات نظامی و تقویت حسن هم جواری بین دو کشور همسایه،دوست،برادر و مسلمان جمهوری اسلامی ایران و جمهوری اسلامی پاکستان است.

وی افزود: در این بازدید که از امروز به مدت 4 روز در بندرعباس انجام می شود علاوه بر دیدار های متقابل، برنامه های فرهنگی و آموزشی بین نیروی دریایی دو کشور، بازدید دانشجویان این ناوگروه از شهر بندرعباس، امکانات منطقه یکم امامت نداجا و بازدید از جزیره قشم پیش بینی شده است.

امیر دریادار دوم محمدی در ادامه با اشاره به افزایش مناسبات بین دو کشور همسایه ایران و پاکستان خاطرنشان کرد: در راستای حفظ و افزایش مناسبات، نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز با اعزام ناوگروهای آموزشی، پشتیبانی و رزمی تاکنون بازدیدهای متعددی از بنادر کشور پاکستان انجام داده است.

 


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 243