پنجشنبه 31 مرداد 1398   13:47:16
تازه های خبری
نماینده ولی فقیه در هرمزگان:
ارتش های ایران و پاکستان قادر به تامین امنیت منطقه هستند


نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس گفت: ارتش های نیرومند ایران و پاکستان قادر به تامین امنیت منطقه هستند و برای این منظور نیازی به حضور آمریکا وجود ندارد.

به گزارش روابط عمومی نیروی دریایی ارتش، آیت الله غلامعلی نعیم آبادی در دیدار اعضای ناوگروه صلح و دوستی پاکستان، اظهار داشت: ایران و پاکستان دارای ارتش قوی و اشتراک دینی، مذهبی و فرهنگی هستند که این شباهت ها و ویژگی های مشترک باعث نزدیکی دو کشور خواهد شد.

وی ادامه داد: ما فرزندان اسلام هستیم و برای احیاء نام محمد (ص) تلاش می کنیم.

فرمانده ناوگروه صلح و دوستی پاکستان هم در این دیدار گفت: بسیار خرسندیم که ارتباط صمیمی و دوستانه با ملت و حکومت جمهوری اسلامی ایران داریم و به دنبال گسترش و ارتقاء این روابط هستیم.

دریادار محمد سالم افزود: حضور ما در ایران و شهر بندرعباس با استعداد 4 یگان شناور به منظور اثبات علاقه خود به ایران است و با کشورهای محدودی چنین تعامل و روابط صمیمانه ای داریم.

وی اضافه کرد: مردم پاکستان نسبت به رهبر جمهوری اسلامی ایران، آیت الله خامنه ای (مدظله) نگاه محترمانه ای دارند و قدردان حمایت ها و درایت ایشان در حل بحران منطقه کشمیر هستیم.

ناوگروه صلح و دوستی پاکستان متشکل از ناوشکن سرفرماندهی خیبر، ناو گارد ساحلی ژوب، ناو پشتیبانی مددگر و ناو آموزشی بادبانی راهنورد روز یکشنبه در منطقه یکم امامت نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران پهلو گرفت.

هدف از حضور این ناوگروه در ایران توسعه مناسبات نظامی و تقویت حسن هم جواری بین دو کشور همسایه، دوست، برادر و مسلمان جمهوری اسلامی ایران و جمهوری اسلامی پاکستان است.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 226