اخبار برگزیده
 

فرمانده پایگاه هوانیروز مسجد سلیمان گفت: همزمان با اعزام کاروان های راهیان نور هوانیروز غرفه تجهیزات و دستاورد های هوانیروز در یادمان شهید چمران (دهلاویه) برای عموم به نمایش گذاشته شده است.
به گزارش روابط عمومی ارتش فرمانده پایگاه هوانیروز مسجد سلیمان گفت: در این نمایشگاه انواع تجهیزات و دستاورد های جدید هوانیروز برای آشنایی هرچه بیشتر مخاطبین با فعالیت های هوانیروز و عملکرد این یگان در دوران دفاع مقدس و پس از آن به نمایش در آمده است.
وی ادامه داد: راویان دفاع مقدس نیز در این نمایشگاه  بصورت شبانه روزی حضور دارند تا نقش هوانیروز را در همه حوزه ها برای زائرین تشریح کنند.
فرمانده پایگاه هوانیروز مسجد سلیمان با بیان این که برپایی غرفه هوانیروز تا اندازه زیادی توانسته است مخاطبین و به خصوص جوانان را به سمت خود جذب کند تصریح کرد: خیل عظیمی از زائرینی که به مناطق عملیاتی بویژه یادمان دهلاویه مشرف شده‌اند به دفتر عضو یابی ارتش مراجعه کرده و برای پیوستن به ارتش و هوانیروز  اعلام آمادگی و ثبت نام کرده اند.
وی افزود:هوانیروز در دوران دفاع مقدس نقش بسزایی در پیروزی عملیات ها داشته و در حال حاضر نیز کاملا درخدمت مردم است که از نمونه های بارز آن می‌توان به مردم یاری هوانیروز در زلزله سرپل ذهاب و کمک رسانی به حادثه سقوط هواپیمای تهران یاسوج اشاره کرد.
 

 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
نسخه قابل چاپ