اخبار برگزیده
 

نمایشگاه بزرگ نیروی هوایی، طبق رسم هرساله در ایام نوروز 98 نیز پذیرای حضور زائران و کاروان‌های راهیان نور خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی ارتش، این نمایشگاه با شعار «چهل سال شکوه و پایداری» در پایگاه وحدتی دزفول و در دو بخش فرهنگی و رزمی برگزار می‌شود که در بخش رزمی انواع جنگنده‌های ترابری و شکاری و  در بخش فرهنگی نیز غرفه هایی همچون بهداشت و درمان، آتش نشانی، عملیات روانی، الکترونیک هوایی و... ارائه خدمت خواهند کرد.

همچنین زائران و بازدیدکنندگان مناطق عملیاتی می‌توانند در بخش فرهنگی که شامل 56 غرفه همچون سبک زندگی ایرانی-اسلامی، حکمت‌های نهج‌البلاغه، اعجاز علمی قرآن کریم، نمایشگاه کتاب و ... است، از دستاوردها و محصولات فرهنگی این بخش استفاده کنند.

در این نمایشگاه که در بازه زمانی 28 اسفند 97 الی 17 فروردین 98 پذیرای علاقه‌مندان خواهد بود، تیزپروازان نیروی هوایی ارتش با هواپیماهای اف-14، اف-4، اف-5 به انجام پرواز ‌های نمایشی  خواهند پرداخت و همچنین هواپیماهای اف-7، اف-27، سوخو-24، میگ-29، صاعقه، بالگردهای 214 و شنوک نیز در معرض بازدیدکنندگان قرار خواهد گرفت.

بنابراین گزارش، نمایشگاه راهیان نور نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با مشارکت کلیه پایگاه‌های نهاجا و با محوریت پایگاه‌های شهید لشکری مهرآباد، شهید دوران شیراز، شهید بابایی اصفهان، شهید فکوری تبریز، شهید نوژه همدان در پایگاه شکاری وحدتی دزفول برگزار خواهد شد.

این نمایشگاه در دو نوبت صبح و عصر از ساعت های ۹:۰۰ الی ۱۲:۰۰ و ۱۵:۰۰ الی ۱۸:۰۰ پذیرای عموم خواهد بود.

 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
نسخه قابل چاپ